De kleine 2-persoonskamer comfort met douche is comfortabel en sfeervol ingericht. Kamerfaciliteiten: badkamer met douche en toilet, telefoon, draadloos internet, twijfelaar (130 cm breed) en televisie.
De 2-persoonskamer comfort met douche is ruim en comfortabel ingericht. Kamerfaciliteiten: badkamer met een douche en toilet, telefoon, draadloos internet, 2 enkele bedden en een televisie.
De 2-persoonskamer comfort plus met douche of bad is ruimer dan de standaard tweepersoonskamer en voorzien van twee losse bedden. Kamerfaciliteiten: badkamer met douche of bad en toilet, draadloos internet, televisie, radio, haardroger en telefoon.
De 2-persoonskamer comfort met balkon of terras is sfeervol en comfortabel ingericht. Kamerfaciliteiten: telefoon, draadloos internet, televisie, radio en een badkamer met bad en toilet. Deze kamer bevat twee losse bedden.
De 1-persoonskamer comfort met douche is sfeervol en comfortabel ingericht. Kamerfaciliteiten: badkamer met douche en toilet, radio, draadloos internet en een telefoon.
De familiekamer is ruim en sfeervol ingericht. Kamerfaciliteiten: douche en toilet, telefoon met directe buitenlijn, tv, 2 keer een tweepersoons bed en zithoek.
Honden zijn uitsluitend toegestaan op een balkon/terraskamer tegen een vergoeding van €15,- per hond per nacht.
Dank zij het personeel die er steeds vriendelijk onder bleef bij moeilijke omstandigheden (kamers niet in orde, onderbezetting (!!!), niet gekoelde dranken,...) was ons verblijf oké. De kamers zijn verouderd maar netjes. Het hotel is een beetje vergane glorie. Het twee(???)bed is kilometers te smal en enkel nog geschikt voor 19-eeuwse kleine mensjes. We hebben hoe dan ook van ons verblijf genoten met de slogan: "you get what you pay". Het tweekoppig orkestje bracht er goed de sfeer in met oudejaars. We komen terug !! vele groeten uit België !! Steven en Manuele