Het 4-sterren hotel in Exloo beschikt over 1 royal suite, 1 executieve suite, 1 mindervalide kamer, 4 kamers met douche, 15 executive kamers (voorheen de tuinzicht kamers) en 29 Luxe kamers met bad.
De luxe 2-persoonskamer met bad is comfortabel en sfeervol ingericht. De kamer is voorzien van een badkamer met bad en toilet. Tevens beschikt de kamer over comfortabele bedden, ruim balkon, lcd televisie, draadloos internet, airco, bureau, zitje en een kluis.
De luxe 2-persoonskamer met douche is comfortabel en sfeervol ingericht. De kamer is voorzien van een badkamer met douche en een toilet. Tevens beschikt de kamer over comfortabele bedden, ruim balkon, lcd televisie, draadloos internet, airco, bureau, zitje en een kluis.
De executive kamer is comfortabel en sfeervol ingericht. De kamer beschikt over een minibar met frisdrank en koffie faciliteiten. Ook is er een airco aanwezig. De ruime badkamer is voorzien van een bad, met douche en een toilet. Het maximaal aantal personen voor deze kamer is 3 personen.
De luxe mindervalidekamer met inloopdouche is comfortabel en sfeervol ingericht. De kamer is voorzien van een badkamer met douche en toilet. Deze zijn beide voorzien van armsteunen. Tevens beschikt de kamer over comfortabele bedden, ruim balkon, lcd televisie, draadloos internet, airco, bureau, zitje en een kluis. De kamer is geheel rolstoeltoegankelijk.
De Familie Suite is comfortabel en sfeervol ingericht en geschikt voor 2 volwassenen en 2 kinderen. De suite beschikt over een zeer ruim balkon en airco. De suite bestaat uit twee gedeelten. In het slaapgedeelte voor de ouders vindt u, naast het comfortabele bed, een zitje, bureau en een kast. Het andere gedeelte bestaat uit twee losse bedden en een zitgedeelte met comfortabele leren fauteuils. In beide delen van de suite is een flatscreen televisie aanwezig. De badkamer is ruim opgezet en beschikt over een bad, douche en toilet.
De Royal suite is een suite van ongewone allure en afmeting. Deze suite is bijzonder fraai ingericht met uiterst comfortabel meubilair, sfeervolle belichting en airco. Deze ruime suite beschikt over een woongedeelte, slaapgedeelte en een luxe badkamer met jacuzzi, Dolby Surround systeem en een riant terras met een fantastisch uitzicht op de Hondsrug en een grote haard met schouw.
Na een rit van 200 km kwamen wij een uur te vroeg aan en konden nog niet inchecken dat kon pas om 3 uur dit vond ik niet zo flexibel. Het diner was prima bij het verlaten van het restaurant kreeg ik de rekening van de fles wijn maar ook van de 2,50 supplement van een van de gerechten deze 2,50 vond ik vreemd en heb daar ook over geklaagd evenals dat je badjassen moest huren voor 7,50 per badjas. Nadat ik hierover mijn ongenoegen had geuit omdat wij een arrangement hadden geboekt werden deze kosten geschrapt. De kamer was wat gedateerd en de tv werkte ook niet goed. Afgezien van deze kleine irritaties hebben wij een heerlijk verblijf gehad.